Dále doporučujeme, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Tapety do mobilu - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. jsou vhodná pro mobil, smartphone, notebook, phablet, počítač, ultrabook, tablet, displej, monitor, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Java ME, Red Hat Linux, Windows NT, macOS, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows 7, Mac. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, letadla, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, hudební tapety, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, rostliny, dopravní prostředky, sportovní pozadí, voda a bubliny, auta, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly. Dostupné velikosti jsou 1600x1200, 1440x2560, 1280x854, 360x760, 2560x1440, 2048x1080, 800x1280, 1366x1024, 1152x768, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1024x768, 2048x1536, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1280x768 atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Internet, síť, důležité informace

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Logické hry, Deskovky, Omalovánky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Akční gamesky apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: internetové stránky, Pozadí na PC, Online vánoční webzine, odkazy, Králík na sáňkách, zábava, pro děti, Členské země americké federace, Online hry omalovánky, info, F, Nejlepší hry pro dívky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Náš tip, důležité informace

Super online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Sportovní, Střílečky a podobně.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, hardware, matematika, psychologie, jídlo, chemie, věda, nástroje, nápoje, účetnictví, kultura, fyzika, školství, zkratky, literatura, internet, český jazyk, náboženství a křesťanství, bankovnictví, rostliny, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, počítače, filozofie atd.

Keywords:Dopravní značení, F, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Webové html5 hry zdarma, Vlajky států USA, V, Dárky zdarma, doporučujeme, cestování, tipy

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Síť, důležité informace

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Frky, fóry, fórky, vtípky, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, fóry, fórky, vtípky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: školství, Super online hry zdarma, Vlajky států obrázků, Slova vánoční koledy Slyšte, slyšte, pastuškové, humor, Full HD wallpapery ke stažení, Obrázky, kliparty, Recept na nealkoholický vánoční punč, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zadarmo, Online testy zdarma

Onlinovky zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Střílečky, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Voják, Fotograf, Američan, Poslanci, Kněz, Avangard Omsk, Američané, Ministři, Atentát, Básníci, Philadelphia Flyers, Vůdce, Poslanec, Češi, Prezident, Slováci, Hokej, Ministr, Lord, Textařka, Angličané, Vojevůdce, Textař, Válka, KHL, KSČ, Sebevražda, Obchodník, Trenérka, Spisovatel, Exilový prezident, Husité, Trest smrti, Filozof, Vojáci, Olympijský vítěz apod.

Aforismy, motta, výroky, moudra, moudrosti, rčení, hlášky

Slavné citáty, Aforismy, motta, výroky, moudra, moudrosti, rčení, hlášky, z kategorií citáty o víře, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Informace, důležité informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Rihanna, Obrázky vlajek měst ČR, A, Online adventní magazín, Nálepky, samolepky, jmenovky na vánoční dárky ke stažení a k tisku, weby, Webové online hry zdarma, Státní prapory zemí světa

Onlinovky zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Střílečky, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Voják, Fotograf, Američan, Poslanci, Kněz, Avangard Omsk, Američané, Ministři, Atentát, Básníci, Philadelphia Flyers, Vůdce, Poslanec, Češi, Prezident, Slováci, Hokej, Ministr, Lord, Textařka, Angličané, Vojevůdce, Textař, Válka, KHL, KSČ, Sebevražda, Obchodník, Trenérka, Spisovatel, Exilový prezident, Husité, Trest smrti, Filozof, Vojáci, Olympijský vítěz apod.

Aforismy, motta, výroky, moudra, moudrosti, rčení, hlášky

Slavné citáty, Aforismy, motta, výroky, moudra, moudrosti, rčení, hlášky, z kategorií citáty o víře, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro PC, počítač, phablet, notebook, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, ultrabook, tablet, monitor, displej a pro operační systémy Slackware, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Android, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 2000, Windows 95. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, flóra, stromy, motorky, fantasy, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, Formule 1, hmyz a pavouci, ptáci, květiny, zvířata, nature - příroda, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos. Stahujte v rozlišení 3200x1800, 1080x1800, 800x600, 1152x1920, 360x640, 360x720, 320x568, HD 1280x720, 1600x900, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 412x846, 1920x1440, 2048x1536, 1024x768 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, umělci, věda, národnost, školství, státní správa, křesťanství, poruchy, politici, osobnosti, lékařství, podnikání a podnikatelé, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, filozofie, fikce a fantasy, psychologie, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Webové online testy zdarma, Životopisy slavných osobností, výukové pomůcky, kuriozity, Vymalovánky k tisku, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky, počítače, internet, linky, Přání a přáníčka, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Co je to štóla?
Tipy na Partnerské weby
Nature wallpapers
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fernando José Torres Sanz
Odkazy na partnerské weby
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Linky na partnerské weby
Real Madrid Club
Naše tipy na zajímavé stránky
Tipy na vánoční dekorace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.