Naše tipy, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Cesmína, Pro děti, Milka, Adventní věnec, Křesťanství, Neviňátko, Mrazík, Hostina, Vosí hnízda, Santa, Kinder, Brambořík, Štědrý večer, Santa Claus, K Tisku, Vinná klobása, Patchwork, Korálky, Vánoční kaktus, Vánoční hvězda, Osvětlení do oken, Vánoce, Vánoční koledy, Sněhulák, Vánoční svícen, Keramika, Tapeta, Jmenovka, Adventní trhy, Text, Kuba apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hejtmani, Nežijící, Egypt, Teolog, Brno, Mim, Renesance, Podnikatel, Upálen, Charta 77, Atentát, Protektorát, Rakousko-Uhersko, Máj, Kancléř, Architekt, Československo, Slovák, Dallas Stars, Ministři, Prezidenti USA, Čech, Textař, Vládce, Textařka, Američan, AIDS, Imitátor, Hejtman, Zlatý slavík, Válka, Továrník, Filozof, Vražedkyně, Miliardář, Ekonom apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. New Jersey Devils, Philadelphia Flyers, Teolog, Křesťanství, Manýrismus, První republika, Habsburkové, Režisér, Státník, Hokejisté, Čech, Pittsburgh Penguins, Hudba, Čeští králové, Ministr, Rétorika, Závodník, Nežijící, Protektorát, Esejista, Masový vrah, Pop, Voják, Skladatel, Dabérka, Brno, Country, Trest smrti, Francouz, Podnikatel, Zlatý slavík, Prezident, Prezidenti, Scénárista, Hudebnice, Renesance apod.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Desktop, Monitor, Kameňák, PF, Vánoční světýlka, Francouzsky, Tablet, Koledy, Přáníčko, Anglicky, Vánoční ozdoby, Strom, Nový rok, Bůh, Adventní neděle, LED svíčky, Osvětlení do oken, Adventní svícen, Papírové ozdoby, Mrazík, Vánoční svícen, Linux, Sněhová vločka, Láska nebeská, Vánoční koledy, bezlepkové cukroví, Ohňostroj, Advent, Jezulátko, Vánoční koule, Koleda apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, geocaching, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: URL, kuriozity, M, Online testy a kvízy zdarma, Adventní tradice a zvyky, V, zadarmo, linky, Vánoční dekorace, Seznam souborových přípon, Online zeměpisné testy zdarma, Webové online testy zdarma, odkazy

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Pensylvánie, Ohio, Iowa, Vermont, Indiana, Louisiana, Maryland, Kalifornie, Minnesota, New Hampshire, Západní Virginie, Utah, Severní Karolína, Colorado, Mississippi, Virginie, Arkansas, Missouri, Washington, Nevada, Nebraska, Delaware, Idaho, Florida, New York atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Keywords:zdroje informací, Staré hry online, Online životopisy, biografie, Webové online hry zdarma, Opilý Santa Claus?, odkaz, Přehled vlajek USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty, humor, Online adventní magazín, volný čas

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Informace, cestování, zábava i hry

Nej hry online

Zapařte si nej hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Akční gamesky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Logické hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, literatura, zkratky, latina, věda, lékařství a medicína, chemie, internet, politika, český jazyk, stavebnictví, filozofie, nemoce, rostliny, sport, různé, účetnictví, jídlo, nástroje, nápoje, cestování, náboženství a křesťanství, hardware, příroda atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky k svátku a k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pozadí na PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční dekorace a doplňky, F, multimédia, výukové pomůcky, zdarma

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Pozadí na PC - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. můžete využít v mobil, obrazovka počítače, notebook, počítač, tablet, PC, displej, smartphone, phablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy BlackBerry OS, OSX, Linux Mint, Mac, Windows Me, Windows 2000, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows 10, Java ME, Android. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, květiny, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, fantasy, fraktály, Formule 1, flóra, stromy, zvířata, motorky, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, ptáci. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x900, 4800x1200, 412x846, 1680x1050, 393x786, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1920x1280, 1280x720, 1600x1200, 1152x1920, 1440x2560, 800x1280, 1920x1440, 1080x1920, 360x760 atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, přezdívky, záliby, poruchy, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, sport, fikce a fantasy, křesťanství, historie, lékařství, nadpřirozené osoby, vlastnosti, psychologie, herectví, herci a herečky, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, politici, žurnalisté a novináři, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, školství atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, náboženství, hmyz, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, láska, mapy, přístroje, auta, osobnosti a lidé, symboly, věda, zvířata, halloween, rostliny, stavby, sport, ovoce, nápoje, Vánoce a Advent, ptáci atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: weby, počítače, Vlajky států USA, Recept na vánoční cukroví vosí hnízda, Prapory regionů a království, Vlajky států světa, zajímavosti, Ježíš Kristus a Vánoce, Životopisy slavných osobností, Hry pro dívky online, zábava

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Pozadí na PC - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. můžete využít v mobil, obrazovka počítače, notebook, počítač, tablet, PC, displej, smartphone, phablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy BlackBerry OS, OSX, Linux Mint, Mac, Windows Me, Windows 2000, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows 10, Java ME, Android. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, květiny, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, fantasy, fraktály, Formule 1, flóra, stromy, zvířata, motorky, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, ptáci. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x900, 4800x1200, 412x846, 1680x1050, 393x786, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1920x1280, 1280x720, 1600x1200, 1152x1920, 1440x2560, 800x1280, 1920x1440, 1080x1920, 360x760 atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak převést soubory následujících typů: písma, fonty, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, dokumenty, koncovky souborů, video soubory, šablony dokumentů, grafiku, spustitelné soubory apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Střílečky, Velikonoční hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Karetní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Sportovní a podobně.

Klíčová slova: internet, Stručný slovník pojmů a termínů, Vánoční magazín, školství, R, Vánoční obrázky k vybarvení, tipy, Obrázky na PC ke stažení, Hry pro nejmenší online, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, webové stránky, Ilustrační obrázky, Online omalovánky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Další odkazy:

Skleněné vánoční ozdoby
Doporučené internetové odkazy
Vánoční ozdoby
Naše tipy na zajímavé stránky
Full-HD tapety na pozadí PC
Partnerské internetové stránky
Vánoční blahopřání nevhodné pro workoholiky
Zajímavé webové stránky
Vánoční svíčky
Linky na partnerské weby
Santa nebo Ježíšek?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.