Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Scénárista, Slovenští prezidenti, Československo, Diplomat, Továrník, Washington Capitals, Státník, Hudebnice, Prezidenti, Voják, Vojáci, Architekt, Čeští králové, Romantismus, Dabérka, Olympijský vítěz, Královna, Máj, Zavražděn, Podnikatelé, Zlatý slavík, Dramatik, Ital, Olympijští vítězové, Miliardář, Lord, Boston Bruins, Starověký Egypt, Prezidenti ČR, Životopis, Ministr zahraničí, New York Rangers, Generalissimus, Básníci, Válka, Vrah apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . Naleznete zde Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Logické hry, Závody aut, Střílečky, Postřehové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Adventury a tak dále.

Kameňáky, vtipy, frky, anekdoty, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, frky, anekdoty, vtipné texty, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ekonomech, O mužích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Státní prapory, Staré hry online, zdroje informací, zeměpis, Vánoční přáníčko kouzelné Vánoce, Vše o Vánocích, K, odkazy, Dárek, výukové pomůcky, počítače, Online testy a kvízy zdarma, F

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Fórky, frky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, černý humor, frky o zvířatech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, ptáci, jídlo a nápoje, ženy a dívky, hudba, hmyz, nástroje a přístroje, láska, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, sport, zvířata, květiny, stavby, symboly, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, muži, auta, náboženství, věda, dopravní prostředky atd.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Keywords:M, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdarma, Recept na vánoční medové perníčky, internetové stránky, tipy, webové stránky, Vlajka Falkland (Malvín), odkaz, Hry pro dívky online, pro děti

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií lékařství a medicína, účetnictví, rostliny, věda, software, stavebnictví, různé, sport, fyzika, internet, bankovnictví, politika, příroda, český jazyk, náboženství a křesťanství, nápoje, psychologie, latina, nemoce, počítače, nástroje, chemie, filozofie, hardware atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, mapy, hmyz, přístroje, nástroje a přístroje, sport, ovoce, osobnosti a lidé, halloween, stavby, symboly, zelenina, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, auta, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, věda, rostliny, ženy a dívky, zvířata, nápoje, láska atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Vlajky států USA, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Vánoční magazín, doporučujeme, školství, Pozadí na plochu se psy, multimédia, humor, Počítačové tapety pro Windows, Stručný slovník pojmů a termínů

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, firmy a společnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, fyzikální jednotky, hudební zkratky, země EU, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

černý humor, vtipné texty, vtipy, fóry, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, vtipné texty, vtipy, fóry, ftipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O manželství, O ženách, O škole, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Windows, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: weby, Onlinovky zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Vánoční štóla, hyperlinky, V, A, Online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, linky, Wallpapers na plochu PC

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, firmy a společnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, fyzikální jednotky, hudební zkratky, země EU, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, jak převést, jak přehrát soubory následujících typů: internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, koncovky souborů, konfigurační soubory, dokumenty apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Nový rok, Lego, Husarské knoflíky, Adventní svícen, Pastýř, Neviňátko, Blahopřání, Televize, Písnička, Vinná klobása, Lindt, Keramika, Schleich, Brno, Vánoce, Jmelí, Zdraví, Vánoční stromeček, Vánoční hvězda, Vánoční kaktus, Betlém, Pokrmy, Ostrava, Rostliny, Špalda, Tichá noc, Milka, Vánoční svařák, Pro děti, Hostina apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, kterak editovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak převést soubory následujících typů: spustitelné soubory, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC, zajímavosti, internet, cestování, zadarmo, Sněhulák, Webové online testy zdarma, Online hry zdarma, Nej hry online, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší online hry zdarma, č, Online obrázky k vybarvení, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Další odkazy:

Návod na pěstování vánočního kaktusu
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánka zvonečku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Raw vánoční cukroví
Odkazy na užitečné webové stránky
Slova vánoční koledy Pásli ovce Valaši
Doporučené odkazy
Dubai
Doporučené internetové odkazy
Texty přání k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.