Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

černý humor, frky, fóry, ftipy, fórky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? černý humor, frky, fóry, ftipy, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O škole, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O manželství, Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O zvířátkách apod.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Karetní, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Logické a podobně.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, hmyz, náboženství, nástroje a přístroje, zvířata, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, muži, květiny, ženy a dívky, auta, přístroje, věda, stavby, rostliny, dopravní prostředky, ovoce, mapy, halloween, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Přehled vlajek USA, Free game online hry, cestování, Vánoční cukroví tradičně i nově, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zdroje informací, Vánoční trhy, Super online kvízy, Nejlepší školní testy a kvízy, počítače, Kliparty zdarma

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak vytvořit, jak převést následující typy souborů: komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. lze použít v displej, smartphone, phablet, mobil, monitor, mobilní telefon, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Java ME, Windows NT, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows 10, Windows 98, Microsoft Windows Vista. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, květiny, kytky, voda a bubliny, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, adventní a vánoční tapety, rostliny, wallpapery, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery. Stahujte v rozlišení 1080x1800, 1920x1200, 1680x1050, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 1200x1920, 1536x2048, 854x480, 1600x2560, 1800x1440, 640x480, 1440x960, 2560x2048, 375x812, 2048x1080 atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:zábava, Onlinovky zdarma, Státní prapory zemí světa, Kliparty zdarma, Grunge rock music, zajímavosti, F, linky, Vánoční stromeček, zeměpis, Hry pro dívky online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, webové stránky, Pozadí na PC, Topmodelky a celebrity, volný čas, odkaz, Vlajky států USA, Tipy na romantické vánoční filmy, Stručný encyklopedický slovník, Webové html5 hry zdarma, Hry pro kluky, internet

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, účetnictví, zkratky, politika, rostliny, psychologie, sport, různé, zločin a právo, materiály, lékařství a medicína, jídlo, nápoje, latina, počítače, nemoce, filozofie, věda, stavebnictví, bankovnictví, fyzika, internet, ekonomie a ekonomika, literatura atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

úsloví, bonmoty, aforismy, myšlenky, hlášky, motta, moudra

Slavné citáty, úsloví, bonmoty, aforismy, myšlenky, hlášky, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slováci, Kladno, Básník, Kněz, Žijící, Režisér, ČSSD, Esejista, Závodník, Hejtman, Překladatel, Komunisté, Maršál, Vojáci, Novinář, Československo, Hokej, Rakousko-Uhersko, Hudebnice, Žhavé výstřely, Antropolog, Voják, Prezidenti ČR, New Jersey Devils, Dabérka, Česká královna, Romantismus, Miliardář, Trest smrti, Vražedkyně, Diplomat, Rakušan, Pop, Olympijský vítěz, Svatý, Hejtmani apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, A, Free hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Biografie známých osobností, Vánoce se blíží, webovky, Databáze osobností Kdo je to?, Vánoční web

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, účetnictví, zkratky, politika, rostliny, psychologie, sport, různé, zločin a právo, materiály, lékařství a medicína, jídlo, nápoje, latina, počítače, nemoce, filozofie, věda, stavebnictví, bankovnictví, fyzika, internet, ekonomie a ekonomika, literatura atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. PF, Tisk, Přáníčko, Pozadí, Anděl, Václavské náměstí, Vánoční ozdoby, Řetězy, Umělý vánoční stromek, Husarské knoflíky, Vánoční dekorace, Třásně, Osvětlení, Staroměstské náměstí, Vánoční tapety, Hostina, Dárky, Vánoční svícen, Píseň, Vánoční svíčky, Štědrý den, Tiskárna, Papírové ozdoby, Koleda, Samolepky, Schleich, Plzeň, Adventní svícen, Šišky, K Vytisknutí, Tablet apod.

Fóry, vtipy, ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O manželství, Vtipné hádanky, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Němcích, O Slovácích apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: pro dospělé, Super online hry zdarma, M, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Online adventní magazín, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Onlinovky zdarma, F, Nejlepší zeměpisné kvízy, URL, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Chelsea Football Club
Odkazy na zajímavé weby
Děda mráz na obrázku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Povánoční výprodeje
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Oblíbené vánoční cukroví
Zajímavé internetové odkazy
Casino
Naše tipy na užitečné weby
Vlajky polských vojvodství

Děkujeme vám za vaši návštěvu.