Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Nej hry online, kuriozity, Vánoční magazín, F, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, weby, M, Online hry pro děti zdarma, Obrázky na plochu stavby, Online životopisy, biografie, multimédia, zdroje informací, humor

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filozof, Boston Bruins, Vládce, Právník, Miliardáři, Sochař, Herečka, Francouz, Státník, Diplomat, Masový vrah, Překladatel, Hejtman, Ministr, Poprava, Hokej, Němci, Manýrismus, Poslanec, Pedagog, Lord, Hejtmani, Sebevražda, Ekonom, Maršál, Zpěvačky, Sci-fi, Druhá světová válka, Egypt, Upálen, Angličané, Vražedkyně, Voják, Textařka, Malíř, Starověký Egypt apod.

Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, kameňáky, černý humor

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, kameňáky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Keywords:Databáze osobností Kdo je to?, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zadarmo, info, Fotbalista Wayne Rooney, Prapory českých měst, Obrázky na PC, zdarma, Omalovánka betlému, Dopravní značení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Přísloví, moudrosti, rčení, hlášky, bonmoty, výroky, úsloví

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, rčení, hlášky, bonmoty, výroky, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o dobru od různých známých osobností.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Filozof, Česká královna, Ekonom, KHL, Avangard Omsk, Prezident, Miliardář, Hudebnice, Upálen, První republika, Máj, Závodník, Skladatel, Američané, Charta 77, Dallas Stars, Žijící, Miliardáři, New York Rangers, Nežijící, Herečka, Čeští králové, Kancléř, Nobelova cena, Voják, Slováci, Rakousko-Uhersko, Náboženství, Mim, Antropolog, Washington Capitals, Druhá světová válka, NHL, Lord, Orlík, Francouz apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, křesťanství, zločin a právo, poruchy, žurnalisté a novináři, psychologie, filozofie, národnost, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, věda, politici, záliby, přezdívky, mytologie, lékařství, státní správa, osobnosti atd.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Schleich, Řetězy, Dia, Umělý vánoční stromek, Jedle, Strom, Přáníčko, Vánoční hvězda, Papírové ozdoby, Lindt, Televize, Vánoční světýlka, Recepty, Jmenovka, Husarské knoflíky, Nový rok, Vánoční koule, Sněhulák, Hostina, Štědrý den, Vánoční dekorace, Ježíš Kristus, Brambořík, Samolepky, PF, Štědrý večer, Smrk, Zdraví, Linecká kolečka, Vánoce, Vánoční koledy apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, Vánoční omalovánky k vytisknutí, Přehled přípon a koncovek souborů, Online testy a kvízy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční cukroví tradičně i nově, výukové pomůcky, Přehled zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, věda, smajlíci a emotikony, hmyz, halloween, sport, symboly, dopravní prostředky, květiny, ženy a dívky, rostliny, přístroje, ovoce, Vánoce a Advent, náboženství, muži, zvířata, stavby, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, nápoje, nástroje a přístroje atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Alabama, Kalifornie, Georgie, Pensylvánie, Arkansas, Ohio, Oklahoma, Virginie, Mississippi, New Jersey, Colorado, Washington, Havaj, New Hampshire, Severní Dakota, Aljaška, Michigan, Rhode Island, Tennessee, Indiana, Vermont, New York, Oregon, Nebraska, Montana atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Síť, všeobecné informace zdarma

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit následující typy souborů: šablony dokumentů, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, školství, Americké federální vlajky, Charisma Carpenter, hyperlinky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, zeměpis, Přání k svátku, Online testy zdarma bez registrace, webovky, P

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, věda, smajlíci a emotikony, hmyz, halloween, sport, symboly, dopravní prostředky, květiny, ženy a dívky, rostliny, přístroje, ovoce, Vánoce a Advent, náboženství, muži, zvířata, stavby, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, nápoje, nástroje a přístroje atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Alabama, Kalifornie, Georgie, Pensylvánie, Arkansas, Ohio, Oklahoma, Virginie, Mississippi, New Jersey, Colorado, Washington, Havaj, New Hampshire, Severní Dakota, Aljaška, Michigan, Rhode Island, Tennessee, Indiana, Vermont, New York, Oregon, Nebraska, Montana atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Fórky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: pro dospělé, Vlajky zemí světa, volný čas, cestování, V, Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení, Kliparty pro Office, Státní vlajky států světa, Adventní magazín, Full HD tapety na PC, A, Dopravní značení, Antistresové omalovánky pro dospělé, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Další odkazy:

Vlajka Portorika
Odkazy na zajímavé weby
Vánoční svíčky
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k vytištění a vybarvení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Velikonoční textová blahopřání
Partnerské internetové stránky
Kubovy osobní stránky o cestování
Tipy na Partnerské weby
Tipy na vánoční dárky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.